מהלכי החודש מאי 2021

June 1, 2021
June 1, 2021 raz

My 2020 Travel Project | Flying Blue

פליינג בלו יצאה החודש בקמפיין מרגש ומקורי במיוחד. אחד המשפיענים שלה, יונתן ברטין, צלם צרפתי צעיר תכנן לנסוע ליפן במהלך 2020 אך בעקבות הקורונה, התוכניות שלו התבטלו. בשיתוף פעולה עם חברת התעופה הוא החליט לשלוח 30 מצלמות לאנשים רנדומליים ביפן כדי שיצלמו כל רגע ביום, יתעדו, וישלחו לו את המצלמות בחזרה.

חברת התעופה תיעדה את הפרויקט ושיתפה את סיפור המסע הדיגיטלי המרגש עם הקהילה של אותו משפיען ועם עוד 20 מיליון חברים שיצאו למסע רגשי ברחבי יפן!

אז אם גם לכם השתבשו התוכניות בקורונה – מוזמנים לצפות בקמפיין ולהרגיש, אפילו לרגע, שאתם סוף-סוף בחופשה!

SAMSUNG

הבוס לוחץ עליכם לשלוח מצגת והמחשב נתקע? הוידאו לא נטען בדיוק ברגע של ההקרנה? לתמונה לוקח נצח להיטען? למי מאיתנו זה לא קרה? אז בואו תשמעו סוד – אחת הסיבות העיקריות לזמני טעינה מורטי עצבים ולמחשבים איטיים זה הכוננים הקשיחים. בקמפיין של סמסונג הם הופכים את החיבור הזה למוחשי על ידי שילוב של סימני טעינה מוכרים עם כונני HDD.

המסר ברור – הודות לכונני SSD של סמסונג זמני טעינה איטיים והעברת נתונים בלתי נגמרת, הם נחלת העבר!

SafeWaze2Shop | MASTERCARD

הנה פרט מעניין שכנראה לא ידעתם – עם פרוץ מגפת הקורונה הסופרמרקטים דורגו במקום הראשון בתור מוקדי הדבקה וחשיפה לנגיף. 20% מהעובדים התגלו כחיוביים, שלא נדבר על הלקוחות שנחשפו ונדבקו גם כן.
מאסטרקארד לא נשארה אדישה לתופעה והחליטה לעשות מעשה – להשתמש בנתוני העסקאות של הלקוחות כדי להגן גם על העובדים וגם על הצרכנים. הם השיקו כלי דיגיטלי המספק מידע על “הפיקים” בסופרים – מתי השעות העמוסות יותר ומתי פחות, כדי שכל לקוח יוכל לבחור להגיע בשעות ריקות יותר ובכך לא לסכן את העובדים.

מאסטרקארד לא עצרה כאן, היא שיתפה פעולה עם אפליקציית הניווט Waze ויצאה במהלך בו בכל פעם שמישהו נכנס לאפליקציה ומנווט לסופרמרקט כלשהו, WAZE מנווטת אותו לסופר הריק ביותר בשכונה זאת כדי שהלקוח לא יסתכן בחשיפה למספר רב של אנשים והעובדים לא יסתכנו גם כן בחשיפה למספר רב של אנשים באותו הזמן ובצפיפות.

דוגמא מעניינת ויעילה לשימוש בדאטה, לשיתוף פעולה מקורי ולביצוע מושלם.

, ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact
Contact
רוצים לדבר?